>>>>>>?>
новый адрес: http://alveo.pp.ua >>>>>>?>
Узнать о наличии Алвео на складе
Воскресенье, 31.05.2020, 13:22     
Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта

Календарь новостей

«  Май 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Друзья сайта

Статистика
Запитання та відповіді д-ра Бертліка

Вопросы и ответы доктора Бертлика касательно применения Алвео

akuna_ua/bertlik

 

Запитання: При першому вживання продукту, призначеного для детоксикації багато людей переживають так звану "кризу зцілення”.  Чи можете Ви пояснити, що спричиняє таку реакцію і що нам необхідно робити, якщо ми переживаємо таку кризу?

Відповідь: "Криза зцілення” — це важливий природній процес, що ініціюється організмом, і може мати місце, коли накопичені токсини виводяться з організму.  Токсини накопичуються в організмі людини.  При потраплянні антитоксичного агента ці токсини проходять через систему і ми можемо почуватися гірше ніж раніше. Це те, що ми називаємо "кризою зцілення”, яка триває кілька днів, але не довше двох тижнів. Після цього організм здатен вивести певну кількість накопичених токсинів.  Але нам необхідно продовжувати приймати ці агенти, щоб допомогти організму вивести увесь об’єм накопичених токсинів.

Запитання: Що повинні робити люди, які пережили кризу зцілення? Збільшити чи зменшити дозу детоксиканта?

Відповідь: Змінювати дозу не варто.  У деяких випадках, коли люди почуваються дуже погано, вони можуть зменшити дозу наполовину.  Якщо вони почали з однієї унції, було б добре для них продовжити прийом, зменшивши дозу наполовину. Криза зцілення може тривати до кількох тижнів, протягом яких стан організму покращуватиметься.  Після закінчення цих кількох тижнів можна повернутися до початкової дози.

Запитання: Які симптоми спостерігаються протягом першої стадії детоксикації?  На якому етапі слід звернутися до терапевта?

Відповідь: Перше, що ми можемо відчувати, це — головний біль і втому. Це перші ознаки того, що в нашому організмі щось відбувається.  Доброю ознакою детоксикації є регулярне опорожнення організму.  Дуже важко визначити, коли слід звертатися за медичною допомогою, оскільки можуть бути наявними санітарні умови, які не були виявлені. В таких ситуаціях, я пропонував би припинити прийом детоксикантів на один-два дні і потім відновити прийом, знизивши при цьому дозу. 

Запитання: Як впливає спорт і активний спосіб життя на процес детоксикації?

Відповідь: Фізична діяльність дуже важлива для нашого здоров’я, оскільки це сприяє виведенню токсинів з організму.  Виконуючи фізичні вправи, ми позбуваємося великої кількості токсинів. Такі фізичні вправи як ходьба також допомагають нашому організму позбутися зайвого жиру. Є й інші переваги. Якщо ми фізично активні, то ми прискорюємо наш кровообіг. А прискорюючи його, ми сприяємо притоку кисню до мозку, отож ми здатні ясніше мислити. Ми можемо сказати, що фізичні вправи роблять нас розумнішими і сприяють нашій розумовій активності. Роль і важливість здорового способу життя людей і фізичних вправ для людей не можливо перебільшити. 

Запитання: Чому так багато людей помирає завчасно?

Відповідь: Коли ми молоді, наш організм росте і розвивається до 20-25 років.  Після цього наш організм починає поступово втрачати деякі свої функції, а тканини повільно старіють. Ми можемо досить добре почуватися до 50 років, але після 50 починаються проблеми із здоров’ям.  Ці проблеми або стани є результатом тридцяти або сорокарічного накопичення токсичних матеріалів в нашому організмі.  Дуже важливо підтримувати належну функціональність нашого організму і максимально можливу чистоту усіх систем нашого організму.
Статистики стверджують, що в середньому, сорокарічна людина в своєму кишковому тракті у будь-який час має від 2 до 4 кг накопичених токсичних речовин.  Ця маса є продуктом їжі, яка належним чином не перетравилася в організмі.

 

                                                                      ALVEO © 2020        


  
Алвео мята и Алвео виноград узнать о наличии